קבלן שיפוצים

travel2slovenia.co.il  > עסקים ותעשייה >  קבלן שיפוצים
0 Comments

שאלו אילו אישורים מיוחדים יש לקבלן, כמו ה-CGR (Certified Postgraduate Renovator) שהושג דרך המועצה לבנייה ירוקה בארה"ב או LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) שהושגו דרך המועצה לבנייה ירוקה בארה"ב, והאם הם שייכים לארגונים בתעשייה. אם קבלנים עובדים בביתכם, ודא שהם מורשים לבצע עבודות מגורים. ברגע שאתה יודע שהקבלן מורשה, עליך לבצע מחקר מקוון במקום רק לקרוא ביקורות. אתר האינטרנט של המחוז או המדינה שלך יפרט את כל הקבלנים המורשים תחת רישיון או ענייני צרכנות.

אתה יכול גם לדבר עם מפקח בנייה שיידע אילו קבלני שיפוץ בתים בדרך כלל עומדים בדרישות הקוד

אומר תום סילבה, קבלן כללי של הבית הישן הזה, או לבקר במחסן העצים המקומי שלך שרואה באופן קבוע והקבלנים יודעים אילו הם קונים. חומרים איכותיים ולשלם חשבונות בזמן. לפני שמזמינים קבלן שיבצע כל עבודה בבית שלכם, יש לענות על כמה שאלות. אם פרויקט שיפוץ הבית שלכם קטן, אתם עשויים לתהות אם אתם צריכים קבלן או שיפוצניק שיבצע את העבודה. חשבו על הקבלן הכללי כמנהל של כל פרויקט בנייה או שיפוץ.

בקיצור

קבלן הוא איש מקצוע בתחום התכנון או הבנייה שאתה מסתמך עליו כדי להשלים פרויקט בבית. בעוד שקבלנים כלליים עשויים להיות ה"סוג" המוכר ביותר של קבלנים, יש למעשה כמה קבלני משנה (קבלנים מיוחדים יותר העובדים בשיתוף עם קבלנים כלליים, כפי שמכונה לעתים קרובות קבלנים כלליים) שגם אתם צריכים להכיר. עבור פרויקטים גדולים כמו בניית בית חדש, כמעט כולם יסכימו על הצורך בקבלן כללי. עם זאת, בעלי בתים רבים מעדיפים פרויקטים קטנים של עשה זאת בעצמך כמו שיפוץ אמבטיה או בוחרים לקחת על עצמם את תפקיד הקבלן הכללי.

פנייה ישירה לקבלן עשויה להתאים יותר לעבודתך אם אף אחד מהאמור לעיל אינו חל על השיפוץ שלך

מאחר וקבלנים יגיעו לא פעם אליכם הביתה, בחרו מישהו שנוח לכם איתו ושנראה שגם הוא מסוגל לבצע את העבודה. שאלו חברים ובני משפחה את שמות הקבלנים שאיתם עבדו, ולאחר מכן ראיינו את המועמדים הטובים ביותר. שאלו אותם אם הם ביצעו אי פעם פרויקט בסדר גודל כזה, אם הם בטוחים ביכולתם להשיג את האישורים הנדרשים לעבודה, וכמה זמן אני מצפה שזה ייקח.

הכנס את כל פרטי הפרויקט

כולל תאריכי התחלה וסיום, בחוזה ובקש מעורך דין לבדוק אותו לפני שאתה והקבלן שלך חותמים. עם התקדמות הפרויקט, רשום את כל השינויים המתרחשים, אתחל אותו והדפיס תוכנית מעודכנת עבור שניהם. עבוד עם הקבלן שלך כדי להכין רשימה של פריטים לרכישה וציר זמן להחלטה.

אשר כי לקבלן יש לפחות מספר שנים של ניסיון בתיקונים

עבור פרויקט שיפוץ הבית, כדאי לשקול רק קבלני שיפוצים או קבלני שיפוצים. למשל, הם יזכרו לנעול את הדלתות כדי להגן על שאר הבית מפני אבק, להגן על הרצפה מתנועה מתמדת ולכבד את הפרטיות והמרחב שלכם. מתחילים חושבים לעתים קרובות שהם יכולים לסיים את העבודה בעצמם או לזרוק את הספה הישנה שלהם לחדר חדש.

ריכזנו עבורכם רשימה של טיפים להעסקת קבלני שיפוצים כדי לעזור להפוך את הפרויקט שלכם למהנה מתחילתו ועד סופו. אנו מקווים שהטיפים הללו יאפשרו לכם לבחור בעקביות את הקבלן המתאים ביותר לתרחיש שלכם.

היו מוכנים לשלם עבור קבלן טוב ולהיזהר מאלה שזולים וזמינים מיד. זה שמישהו מעצב טוב לא אומר שהוא יתאים לך. כל השאר, כאשר שוכרים קבלן, עדיף להוציא יותר ולמצוא מישהו שנוח לך איתו.

אז אם יש לך כסף לפרויקט שלך

הקבלנים יהיו מוכנים לנקוב במחיר. הם יודעים שהם לא יצטרכו לחכות לאישור ההלוואה שלך, כך שהם יקבלו תשלום מהר יותר. אתה כנראה יכול לקצץ מ-5 אחוז ל-10 אחוז פשוט על ידי הצהרה שיש לך את הכסף ואתה רוצה שהקבלן יתחיל מיד.

קבל לפחות חמש הצעות שכן קבלנים נוטים יותר להציע מאשר לפני כמה שנים. זה עובד לפעמים, במיוחד אם העבודה שלך קטנה יחסית.
למידע נוסף על קבלן שיפוצים באפשרותך לבדוק כאן: kablanim10.co.il

זו הסיבה שאתה צריך לשכור חברת שיפוצים מנוסה ובעלת ידע כמו Reasonable Renovations. כל פרויקט שיפוץ גדול מחייב קבלן כללי לבצע את עבודות הבנייה בפועל. העלות הממוצעת לבנייה, שיפוץ או התקשרות של פרויקט היא בין 4,000 ל-18,000 דולר.

כן

אתה יכול לשפץ את המטבח או לסיים את המרתף אם תוכל לבקש מהקבלן לענות לשיחה. חשוב מכך, בקרו במקום בו אתם עובדים ותראו בעצמכם כיצד עובד הקבלן. אם אתה רוצה להרגיש בטוח עם זרים בבית שלך, שכור קבלן שיספק צוות המסור לעבודה שלך ולגלות מי מנהל הפרויקט של אותו צוות. זה נכון גם לפרויקט שלך וגם לאדם שאתה מגייס.

בקש מהקבלן שלך לשלוף אותם, לתקן אותם ולהשתמש בהם מחדש עם שיפוץ. קבלנים רק רוצים שבעלי בתים יבינו את ההשלכות המלאות של שימוש חוזר בפריטים ישנים ומשומשים.

לפעמים קבלנים לא אמינים קונים את החומרים הזולים ביותר כדי לבצע את עבודתם ומקווים לחמוק מבעלי בתים תמימים. כן, הוא יישאר בביתך זמן רב, אך תעמוד בפיתוי להתיידד עם הקבלן שלך.

הפיקוח וניהול הפרויקטים שלהם יבטיחו שהעבודה שלך תתבצע בהתאם לקוד

בטיחות, תקציב וציר זמן. הם יאספו את כל החומרים וההיתרים הדרושים וישכרו עובדים מיומנים להשלמת הפרויקט. אם אתם מעוניינים להשתמש בבטון כאלמנט דקורטיבי בביתכם (למשל לרצפות בטון או משטחי בטון) או שאתם צריכים תשתית מבטון מוצקה, תרצו לנצל את הניסיון של קבלן בטון כדי להבטיח את העבודה נעשה בצורה נכונה.

דילוג לתוכן