צילינדר לדלת

travel2slovenia.co.il  > עסקים ותעשייה >  צילינדר לדלת
0 Comments

הקדמה: מהו צילינדר לדלת?

צילינדר לדלת הוא מכשיר המשמש לנעילה ופתיחה של דלת. זה גם מספק אבטחה עבור המקום.

המנעול ברוב הדלתות מורכב משני חלקים: הבריח, המחליק לתוך לוחית הפגיעה כאשר הדלת סגורה, וצילינדר מנעול בעל מפתחות, המסתובב כדי להפעיל או לנתק את הבריח בפלטת הפגיעה. ניתן לסובב את צילינדר המפתח על ידי הכנסת מפתח לתוכו וסיבובו. כאשר מסובבים אותו למצב לא נעול, הוא מאפשר לבורג אחד או יותר לנוע בחופשיות וקפיץ אחד או יותר במנעול מחזיר אותם לאחור כך שהם לא בולטים מהחריצים שלהם במשקוף הדלת.

צילינדר לדלת הוא מנעול גלילי המותקן בחלק החיצוני של הדלת ויש בו חור למעבר המפתח.

צילינדר לדלת מותקן בחלק החיצוני של הדלת ויש בו חור לכניסה למפתח. ניתן לפתוח אותו עם מפתח, שניתן לסובב לכל כיוון. הצילינדר מותקן על משקוף הדלת באמצעות ברגים או ברגים, ומכיל פינים המתיישרים עם חורים בפקק של המנעול. התקע מכיל בדרך כלל שלושה או ארבעה פינים, המוגבים על ידי סיבוב המפתח שלו; זה גורם להם לדחוף או למשוך ממנויות בתוך הצילינדר, מה שגורם לו להסתובב ולשחרר את מנגנון הנעילה שלו.

הקדמה: מהי מערכת נעילה לדלת ולמה היא חשובה?

מערכת נעילה לדלת היא מכשיר הנועל ופותח את הנעילה של דלת. זה חשוב כי זה מגן על האנשים בתוך החדר מפני פולשים.

צילינדר לדלת הוא מרכיב חיוני בכל מערכת נעילה. ניתן למצוא אותו בחלק החיצוני של הדלת, ליד הידית או הידית, או משני צידי המסגרת. צילינדר מפתח מאפשר למשתמש לפתוח ולנעול דלת רק על ידי הכנסת מפתח לתוכה. צילינדר המפתח ממוקם בדרך כלל ליד ידית הדלת, אך בחלק מהדלתות יש אותם גם משני צידי המסגרת.

ישנם סוגים שונים של צילינדרים: צילינדרים, גלילי חישוק, צילינדרים קצה ומערכות מפתח ראשיות. צילינדרי שקע משמשים בדלתות עץ עם מסגרות בעובי שני אינצ'ים ומותקנים בחורים שנקדחו בכל צד של המסגרת. צילינדרים שפה משמשים בדלתות מתכת עם מסגרות בעובי אינץ' אחד ומורכבים בחורים שנקדחו בשני קצות שטח הפנים שלהם; צילינדרים קצה משמשים

5 דרכים לבחור את מנעול הדלת הטוב ביותר עבור הבית או העסק שלך

מאמר זה עוסק כולו במנעולי דלתות, וכיצד לבחור את המנעול הטוב ביותר עבור הבית או העסק שלך. אדבר על חמישה סוגים שונים של מנעולים והיתרונות והחסרונות שלהם.

הסוג הראשון של מנעול הוא בריח. סוג זה של מנעול הוא הסוג הנפוץ ביותר שאתה רואה על דלתות באמריקה. יש לו חור מפתח מבחוץ וסיבוב אגודל או חור מפתח מבפנים. הבריח נכנס לתוך חורים במשקוף הנקדח לתוך הדלת וניתן לנעול אותו משני צידי הדלת, מה שהופך אותו לאבטח יותר מאשר סוגים אחרים של מנעולים. החיסרון של סוג זה של מנעול הוא שאם מישהו היה פורץ את החלון שלך, הוא יכול היה לפתוח את הדלת שלך מבפנים עם מברג או כלי דומה כי אין שום דבר שמחבר אותה למסגרת.

הסוג השני נקרא מנעול שקע או בריח שפה. לסוג זה של מנעול יש בריח ממשי שעובר דרך חורים שנקדחו

איזה סוג מנעול הכי יתאים לצרכים שלי?

להלן מדריך קצר שיעזור לך להבין את הסוגים השונים של צילינדרים לדלת וכיצד ניתן להשתמש בהם.

מאמר זה יסביר את הסוגים השונים של צילינדרים לדלתות, השימושים שלהם ואיזה סוג מנעול יתאים ביותר לצרכים שלכם.

מערכת הנעילה לדלת היא אחד ההיבטים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון בעת בנייה או שיפוץ של בית.

מנעולי דלתות נועדו לספק ביטחון ובטיחות לאנשים בבית שלך, כמו גם למבקרים מבחוץ. ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת המנעול המתאים לביתכם, כמו שיעורי הפשיעה באזורכם, גיל התושבים או הילדים במשק הבית, גודל הרכוש ועוד.

במאמר זה נדון בסוגים השונים של צילינדרים לדלתות הקיימים כיום בשוק ואיזה סוג הכי יתאים לצרכים שלך בהתבסס על גורמים אלו.

מנעולן ברחובות

דילוג לתוכן